Jarosław Kaczyński z wizytą w Nowym Targu

W niedzielę 22 lipca 2012 roku w Nowym Targu gościł Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.  Spotkanie odbyło się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, uczestniczyło w nim ponad 800 osób. Jarosławowi Kaczyńskiemu na spotkaniu towarzyszyła wiceprezes partii Beata Szydło, Mariusz Błaszczak przewodniczy Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości oraz posłowie, senatorowie, a także europarlamentarzyści.
 
„Podhale długo Pana Prezesa oczekiwało. I wreszcie się doczekało" – tymi słowami przywitała  na Podhalu Prezesa Prawa i Sprawiedliwości  Poseł Anna Paluch. Prezes Kaczyński nie ukrywał że jest wzruszony że tak wiele osób uczestniczy w spotkaniu.
 
Spotkanie głównie skupiło się na sprawach lokalnych. Prezes poruszył kwestię ekologii a mianowicie problem  NATURA2000. Następnie mówił na temat Zakopianki.  
Uczestnicy spotkania mieli do Prezesa Prawa i Sprawiedliwości mnóstwo pytań, dotyczących podatku katastralnego, sensu wydłużenia czasu pracy Polaków, jedności prawicy jak również recepty na rozwój Nowego Targu.
 
Zanim Jarosław Kaczyński, przybył do Nowego Targu, spotkał się z parlamentarzystami w Zakopanem, gdzie odbyło się posiedzenie Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Wziął także udział w konferencji prasowej, podczas której skrytykował plany obecnego rządu odnośnie prywatyzacji Polskich Kolei Linowych i Zespołu Elektrowni Wodnych w Niedzicy.
więcej newsów »
Copyright © 2005-2021 Anna Paluch