Wizyta prezesa Jarosława Kaczyńskiego na Sądecczyźnie

„W polityce bardzo ważne są względy racjonalne ale bardzo ważna jest też wiara, przeświadczenie i na tym opieram to przekonanie. Ci, którzy nas     w Małopolsce popierają są ludźmi, którzy czegoś chcą i wiedzą, że to można zrealizować tylko poprzez jedność, a nie przez podział” – mówił Jarosław Kaczyński  podczas środowej wizyty tj. 23.11.2011 r., w Nowym Sączu

          Wizyta prezesa Jarosława Kaczyńskiego na Sądecczyźnie rozpoczęła się od Marcinkowic, gdzie przed Tablicą Katyńską prezes PiS złożył kwiaty. Jarosława Kaczyńskiego witały tłumy mieszkańców z lokalnymi władzami na czele, jednakże najbardziej wzruszające było powitanie zgotowane przez dzieci, które śpiewały pieśni patriotyczne.

Po południu Jarosław Kaczyński spotkał się z władzami Nowego Sącza, po konferencji prasowej w ratuszu prezes rozmawiał z prezydentem Nowego Sącza Ryszardem Nowakiem. Po godzinie 15.00 spotkał się z członkami PiS,  a godzinę później w sali sądeckiego MOK rozpoczęło się otwarte spotkanie z mieszkańcami. Przybyło na nie ok. 700 osób. Sala nie pomieściła wszystkich i połowa z nich słuchała przemówienia prezesa PiS na schodach bądź oglądała na monitorach, które zostały umieszczone specjalnie w holu ośrodka.
Na koniec spotkania wręczono Jarosławowi Kaczyńskiemu statuetkę "Amicus Minorum". więcej newsów »
Copyright © 2005-2024 Anna Paluch