Młodzież pyta Prezydenta

W czasie gdy Prezydent Bronisław Komorowski próbował w Nowym Sączu ratować wizerunek Platformy Obywatelskiej, która przez ostatnie pięć lat nie zrobiła nic dla polskiej rodziny - na trasie przejazdu limuzyny prezydenckiej ustawili się przedstawiciele  młodzieży z powiatów nowotarskiego, nowosądeckiego i gorlickiego z zapytaniami do Prezydenta RP. Poprzez transparenty pytano - dlaczego polskie rodziny pozostawione są same sobie bez wsparcia Prezydenta, Premiera i Rządu?

Dlaczego młodzi Polacy muszą emigrować z Polski, bo w ich rodzinnym kraju nie ma miejsc pracy i młodych ludzi nie stać na zakładanie rodzin? Dlaczego przy podejmowaniu kluczowych dla kraju decyzji, górę biorą partyjne interesy polityków Platformy Obywatelskiej i nikt z rządzących nie patrzy na dobro obywateli?

Przez chwilę młodzież z transparentami próbowali zasłonić poprzez służbowe samochody - policjanci, jednak po kulturalnej wymianie zdań zezwolili, żeby przejeżdżający tuż obok Prezydent RP mógł spojrzeć na ludzi młodych i przeczytać hasła. Młodzi ludzie pytani o swoją inicjatywę odpowiadali, że chcą aby elita rządząca zajmowała się wspieraniem polskiej gospodarki, przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy, a nie związkami partnerskimi, promowanymi z tak wielkim zaangażowaniem przez polityków PO. Prowadzenie takiej wyniszczającej polityki, wspierającej np. związki partnerskie jednopłciowe, wbrew wartościom polskiej rodziny - nie powinno stać ponad rzeczywistymi potrzebami społeczeństwa.
 
  więcej newsów »
Copyright © 2005-2021 Anna Paluch