Wyjazdowe posiedzenie KP PiS w Rybniku

W Rybniku odbyło się wyjazdowe posiedzenie Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Podczas niego parlamentarzyści partii przyjęli trzy stanowiska.
Pierwsze stanowisko dotyczy emerytur górniczych.
Drugie stanowisko dotyczy przemysłu wydobywczego. Parlamentarzyści PiS przypomnieli, że 90 proc. energii w Polsce powstaje poprzez spalanie węgla i ta proporcja utrzyma się jeszcze długo.
Ostatnie stanowisko dotyczy przemysłu energetycznego i pakietu klimatyczno-energetycznego. Przedstawiciele PiS podkreślają że pakiet został przyjęty bez sprzeciwu ze strony premiera Donalda Tuska. Jak podkreślali, konsekwentnie uważają, że pakiet klimatyczno-energetyczny powinien być renegocjowany; deklarowali podjęcie renegocjacji po przejęciu władzy.
Posiedzenie klubu PiS w Rybniku odbyło się na tydzień przed wyznaczonymi na 21 kwietnia wyborami uzupełniającymi do Senatu w okręgu rybnickim. Kandydatem partii jest poseł, b. minister zdrowia, Bolesław Piecha.
Poseł Anna Paluch i inni parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości wspierali  Piechę w jego spotkaniach z mieszkańcami. W sobotę rano odwiedzili miejscowy rynek i targowiska. więcej newsów »
Copyright © 2005-2021 Anna Paluch