II Konkursie Pieśni Patriotycznej „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie” - wyniki

W środę 30.04.2014 roku w Orawskim Centrum Górnej Orawy w Jabłonce odbyły się przesłuchania w I I Konkursie Pieśni Patriotycznej „Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie”.
Organizatorem konkursu jest Anna Paluch Poseł RP przy współudziale Antoniego Karlaka Wójta Gminy Jabłonka.
Do udziału w konkursie zgłosiło się 61 wykonawców z powiatów nowotarskiego, limanowskiego, tatrzańskiego ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych.
Fundatorami nagród w konkursie byli:
Anna Paluch  Poseł RP
Antoni Karlak Wójt Gminy Jabłonka
Bank Spółdzielczy w Jabłonce
Forum Młodych PiS
Firma Usługowo Handlowa Kartex
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa POLAŃSKI –Zubrzyca Górna
 
 
Wyniki:
KATEGORIA SOLISTA SZKOŁA PODSTAWOWA
1 . KAROLINA ZELEK
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Żmiącej/opiekun Anna Orzeł
2. DOMINIKA STARZYK
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Żmiącej/opiekun Anna Orzeł
3. WERONIKA PRYLIŃSKA
Zespół Szkół w Podwilku/opiekun Grażyna Kozak
WYRÓŻNIENIE
 OLIWIA BIADAŁA
Szkoła Podstawowa Jabłonka Bory/opiekun Iwona Palenik
 
KATEGORIA SOLISTA SZKOŁY GIMNAZJALNE
1.JUSTYNA LASIAK
Gimnazjum nr 2 w Zakopanem/opiekun Aleksandra Łakomiak
2. STANISŁAW KWAK
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem/opiekun Monika Peciak
3.IZABELA WACŁAWIK
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej/ opiekun Katarzyna Wacławik
WYRÓŻNIENIE
 ALBERT ZBOREK
Zespół Szkół w Jabłonce/opiekun Iwona Palenik
 
KATEGORIA SOLISTA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1.KAROLINA CURZYDŁO
Zespół Szkół nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej/opiekun Leszek Mordarski
2.nie przyznano
3.KLAUDIA LURANC
Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznej w Zakopanem/opiekun Barbara Cyrek
 
KATEGORIA ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA
1.ZESPÓŁ DZIECIAKI ZE SKRZYPNEGO
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem/opiekun Monika Peciak i Anna Waluś
2.ZESPÓŁ WOKALNY ORAWSKIEJ SAMORZĄDOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJOrawska Samorządowa Szkoła Muzyczna w Jabłonce/opiekun Krystyna Ciesielska
3.ZESPÓŁ WOKALNY ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CICHEM
Szkoła Podstawowa NR 3 w Cichem/opiekun Anna Jakubiec i Danuta Miechniewicz
 
WYRÓŻNIENIE
ZESPÓŁ MAJUS
Szkoła podstawowa nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem ul . Janosówka 15/ opiekun Małgorzata Lasiak
WYRÓŻNIENIE
ZESPÓŁ KAMIL GÓRECKI I ROBERT KOWALCZYK za poruszające wykonanie pieśni „Mury”
Szkoła Podstawowa im. Dh  Olgi Małkowskiej w Sromowcach Wyżnych/opiekun Małgorzata Mosz
 
KATEGORIA ZESPÓŁ SZKOŁY GIMNAZJALNE
1.ZESPÓŁ KONSONANS RABKA ZDRÓJ
Gimnazjum nr 1 w  Rabce Zdroju im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku/opiekun Beata Michałek
2.ZESPÓŁ SKRZYPNIANKI
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Skrzypnem  / opiekun Monika Peciak
3.ZESPÓŁ Klaudia Kmin i Ewelina Zawodniak
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Cichem/opiekun  Katarzyna Maćkiewicz
 
WYRÓZNIENIE
ZESPÓŁ ADONAJ
Gimnazjum nr 3 im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Zakopanem/opiekun Maciej Golas
 
 
 
KATEGORIA ZESPÓŁ SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1.ZESPÓŁ CONSONANS
Zespół Szkół nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej / opiekun Leszek Mordarski
2. –
3. -
 
Jury wyróżniło również pracę nauczycieli-opiekunów, wśród wyróżnionych znaleźli się:
Pan Leszek Mordarski
Pani Monika Peciak
Pani Anna Walus
Pani Anna Orzeł
Pani Krystyna Ciesielska






więcej newsów »
Copyright © 2005-2021 Anna Paluch